Kur yra?

Informacija apie agility klubus, treniruotes, laisvalaikį, kitus renginius, įvairius dresavimo būdus
Pasidalinimas patirtimi, įdomios nuorodos ir t.t.

Kur yra?

Standartinė Erkize » 2012 Rgs 03 19:36

Sveiki,
Esu naujokė. Turiu šunį. Kalytę 1m. ir 6mėn. Mes sportuojam agility. Esu netoli kiemo padarius aikštelę. Ten mes sportuojam. Labai norėčiau lankyti agility pamokėles. Norėjau lankyti Abu2 aikštelėje, bet tėtis pasakė, kad tolokai važioti. Gyvenu Švenčionėliose. Gal žinot kur yra arčiausiai manęs kur užsiiminėja agility ir moko ir t.t. ?

P.S. labai atsiprašau jei kažką ne taip darau. Tesiog noriu gauti atsakymą, kuo skubiau.
Erkize

Re: Kur yra?

Standartinė Redi » 2012 Rgs 03 20:59

Na arčiau turbūt galėtum rasti kokiam kieme, šiaip kiek žinau abu2 turėtų būti arčiausiai :(
www.readyfortrouble.lt
Redi
Moderatorius

Standartinė Erkize » 2012 Rgs 05 16:32

Na nežinau. :( Liudna pasidarė. O aš taip norėjau dalyvauti 12 mėnesio agility varžybuose. :(
Gal kas dar žino kur treniruoja? Gal Utenoje yra, o gal Molėtuose?
Erkize

Standartinė Redi » 2012 Rgs 05 18:40

Na yra besitreniruojančių Kaune 3 klubai, Šiauliuose du klubai, Panevėžyje du klubai, Klaipėdoje vienas klubas, Marijampolėje vienas klubas, bet į kurią pusę bežiūrėsi abu2 arčiausiai išeina :(
www.readyfortrouble.lt
Redi
Moderatorius

Standartinė moliberta » 2012 Rgs 06 07:10

Erkize rašė:Na nežinau. :( Liudna pasidarė. O aš taip norėjau dalyvauti 12 mėnesio agility varžybuose. :(

na jei bent jau kartą - du per mėnesį atvažiuotumėt, išmoktumėt kaip taisyklingai viską daryti. nes savarankiškai, tai galima nusimokyti ir numokyti šunį manau. ;)
moliberta

Standartinė Redas » 2012 Rgs 07 10:15

moliberta rašė:
Erkize rašė:Na nežinau. :( Liudna pasidarė. O aš taip norėjau dalyvauti 12 mėnesio agility varžybuose. :(

na jei bent jau kartą - du per mėnesį atvažiuotumėt, išmoktumėt kaip taisyklingai viską daryti. nes savarankiškai, tai galima nusimokyti ir numokyti šunį manau. ;)

Aišku geriausias variantas pradėti kuriame nors klube bet nereikia visiškai nusivilti jai nėra fizinės galimybės į jį nuvažiuoti.Visi męs kažkada pradėjome patys savaime ir tada dar net nebuvo interneto ir turiu pasakyti tikrai nepridarėm daug klaidų aišku tais laikais agility buvo visai kitas lygis.Na o dabar kai visagalis internetas po ranka tai manau galima iš bėdos ir neturint patirties pradėti :).Visi klubai atsirado kažkada nuo kažko pirmo parodytos iniciatyvos taigi reikia tik drąsos :)
Redas

Standartinė Goldas » 2012 Rgs 07 16:42

Mes taip pat pradėjome savarankiškai ir iki šiol sportuojame savarankiškai. Buvome porą kartų nuvažiavę iki Šiauli7 pažiūrėti kaip vyksta tikros treniruotės :mrgreen: Ir vieną kartą sudalyvavome seminare :) Kolkas su tokiomis žiniomis išsiverčiame :) Pradžiai gali pamėginti atvažiuoti į varžybas, apsižiūrėti, pasiklausti agility "ASŲ" kas tave domina, pradžiai bent taip pasisemsi kažkiek patirties :)
Goldas

Standartinė Erkize » 2012 Rgs 07 21:22

Na kaip suprantat aš noriu nuvykti į treniruotes, nes mano šuo reguoja į šunis ir vijasi. Vat tame problema. :|
Mano šuo yra vokiečio aviganio mišrūnas. Nelabai panaši į vokietę, bet turi kažko. Aš tesiog noriu pažiurėti kaip jinai reguos. Jau greit turėsiu savo sukurta pora minučių video kaip mes sportuojam. Šokinėjimo kliūtį dariau iš paprastų pagalių. Tunelius...Na nežinau kaip pasakyti. Ankščiau sportavom irgi, bet neilgai. Ten jau buvo piramidė, supynės, tada tas ''Long jump''. Dar esu pasistačius slalomą iš 6 pagaliukų. Pagaliukai juda, bet nekrenta. Slalomas mums nelabai sekasi, bet jau po biški, po biški...
Erkize

Standartinė Gabija » 2012 Rgs 08 17:21

Ko jau čia taip depresyviai :) Ilgą laiką sportavau viena, norint viskas įmanoma. Kai reikėjo daugiau dirgiklių, pasikviesdavau drauges su šunimis pabūti šalia arba treniruodavomės, kai kaimynų šuo būdavo paleistas. Jei tik nori, rasi ir papildomų dirgiklių, ir vietų, kur gali pratinti šunį prie triukšmo. Paskutiniu metu kiekvieną savaitgalį keldavausi anksti ryte ir su šuniu važiuodavome į aikštelę pasitreniruoti grupėje. Suprantu, kad VA mixo į autobusą neįsilaipinsi, tačiau išeičių yra. Pasakysiu taip: norintis ras būdą, nepakankamai norintis - priežasčių.

Dėl slalomo labai nepergyvenk, pradinukams tik kieti tuneliai ir barjerai būna.
www.fumfels.wordpress.com
www.cleanrun.com/index.cfm?aff=94949
Gabija

Standartinė Erkize » 2012 Rgs 08 21:49

Tiksliai. :) Reikės pasikviesti draugiu. Pasiimsim mano kitą šunį. Tada dar pasikviesiu kitą draugę ( Jei ateis su jorkšyro terjerų). Na ir taip gal kaip priprasim. Viena draugė, ten reikės kažką (pvz.) Kita plos kita dar kažką, gal taip ir pripras... ://

Na o šiandien treniravomės slalomą ir mums buvo vieną kartą patarė su pavadėlių, bet nebandžiau, o šiandien išbandžiau ir jau mažai liko, kad išmoktu. :)
Erkize

Kitas

Grįžti į Viskas susiję su agility ir ne tik :)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių