Griunendalių šuniukai agiličiui ir širdžiai

Informacija apie agility klubus, treniruotes, laisvalaikį, kitus renginius, įvairius dresavimo būdus
Pasidalinimas patirtimi, įdomios nuorodos ir t.t.

Griunendalių šuniukai agiličiui ir širdžiai

Standartinė SuMeile » 2013 Spa 08 11:18

Sveiki, visi, pas mus pagausėjimas, belgų aviganių griunendalių ir terviurenų veislyne "Su meile" 2013.09.23 gimė 10 šuniukų vada. Tiesa, vienas šuniukas matyt nuo kaimyno, nes yra kitokios spalvos - pilkas. O jei rimčiau, tai vadoje turime 9 belgų aviganius griunendalius ir vieną belgų aviganį terviureną (pilką), visi turės FCI kilmės dokumentus. Kadangi abu tėtukai ragavę agility duonos, plius turi tobulus sveikatos tyrimus (HD A, ED 0, akys sveikos), ieškome šuniukams šeimininkų, kurie norėtų su jais užsiimti agility. Yra 3 laisvi berniukai ir viena arba dvi merginos. Abu šuniukų tėvai nedideli, kompaktiški. Šuniukų mama Taffy jau yra turėjusi 7 šuniukų vadą, iš kurios: 4 šuniukai yra parodų nugalėtojai, 2 sportuoja agility ir varžybose skina prizines vietas (kol kas nuliukuose), viena kalytė sportuoja mondioringą ir yra Power dog varžybų prizininkė, vienas vaikinas sportuoja su pasieniečiais ir yra labai giriamas už gerą temperamentą ir darbą. Žodžiu, Taffy kaip gera reproduktorė jau pasireiškė, manau ši vada bus ne išimtis :)

Mamytė: LT CH ir Best of breed visose didžiausiose LT parodose nepaisant konkurentų skaičiaus Csalafinta Csahos Taffy (importuota iš Vengrijos)

Tėtukas: Aquila Bergerac de Hu (parodų nugalėtojas ir jau veteranas, tad agility nebesportuoja).

Šia vada grįžtama prie senų gerų vengriškų linijų. Šuniukų senelis iš mamos pusės yra daugiakartinis agility varžybų ir parodų nugalėtojas ir legendinis griunendalis Bergerac Fax.

Dėl daugiau informacijos kreipkitės į audra.lekstutyte@yahoo.de arba tel. 8 601 348 26. Taip pat turime grupę Facebooke "griunai.lt" ir internetini puslapį www.sumeile.net, bet jis rekonstruojamas siuo metu.

Norime, kad mūsų šunys turėtų aktyvius šeimininkus ir sportuotų bei būtų laimingi! :)
SuMeile
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2013 Spa 07 13:16

Grįžti į Viskas susiję su agility ir ne tik :)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron