Noriu užduoti klausimą

Informacija apie agility klubus, treniruotes, laisvalaikį, kitus renginius, įvairius dresavimo būdus
Pasidalinimas patirtimi, įdomios nuorodos ir t.t.

Noriu užduoti klausimą

Standartinė vytas » 2009 Vas 03 09:26

Manau reikalinga tema, kurioje į užduodamus klausimas bandys atsakyti forumo dalyviai.
Paskutinį kartą redagavo vytas 2009 Vas 03 09:37. Iš viso redaguota 1 kartą.
"Iltys"
vytas

Re: Turiu klausimą

Standartinė vytas » 2009 Vas 03 09:33

klausimas būtų toks:

Gal kas nors ką nors žinote apie Lietuvos atrankines varžybas į Pasaulio čempionatą?

Laikas bėga. Visi nori planuotis savo varžybų grafikus.

Iš anksto dėkingas už atsakymus.
"Iltys"
vytas

Re: Noriu užduoti klausimą

Standartinė Redi » 2009 Kov 15 12:25

Norėčiau pagalbos renkantis batus šuniui. Turiu bėdą, kad Redi užtenka užsegti pavadėlį ir jį pradeda "dirbti". Jei einu pasivaikščioti tai dar nieko, o su dviračiu ji taip tempia, kad iki kraujo nudyla padai. Bandžiau batų ieškoti per ebay, bet ten pagrinde, gražūs rožiniai, o pagrindinė paskirtis, kad nesušlaptų kojų :) . Taip, kad gal kas galit padėti su nuorodomis, kur būtų galima įsigyti šių batų už protingą kainą. Vienus radau, bet ten vienas kainuoja apie 90 lt. http://www.animalrehab.co.uk/ Kaune mačiau griunendalį su basankėm :D, bet tada aš buvau apakęs kokias trasas jūs lakstot taip, kad užmiršau ir šeimininkės ir šuns vardą, tai gal galėtumėte pasidalinti patirtimi.
www.readyfortrouble.lt
Redi
Moderatorius

Standartinė Ginta » 2009 Kov 16 09:44

Mano tas griunendalis su "basankėm". Jis per treniruotes nuolat padus nusitarkuoja, jei be batų laksto. Išbandėm bene trijų rūšių batus, pasiteisno šie: http://www.dogbootsactive.com/. Tiesa, jie irgi nepigūs - paprasti pora ~26 Eur, vandeniui atsparūs ~ 34 Eur. Kaina šiek tiek svyruoja nuo dydžio, perkant kelias poras taiko nuolaidas. Lyginant su kitais gamintojais jų privalumai: neslysta ir gerai laikosi ant kojų, nereikia kas minutę taisyti.
Ginta

Standartinė malinua » 2009 Kov 16 13:24

Labai jau idomu pasidare.ar surinkus savo komanda reikia ja kur nors kaip nors iregistruoti, buvusieji BAGIROS komandos seniunai galvoja , kad reiktu vel atgimti.Na mes visi dar ziopliukai, tad mum oi kiek mokytis.paskaiciau apie kiemo varzybeles, kurios tikrai naudingos tiek pradedantiems,tiek senai sportuojantiems vietoj treniruotes.Galbut mums irgi iseitu atlekt i jusu aiksteles pasilakstyt.Beje Reda as zinau dar nuo senu laiku,taciau ilgai nesportavom mes, isirom ,o dabar vel galvojam apie ta agility :D Tai butu malonu,jei kas atsakytu kaip su ta komanda?
Aciu
malinua

Standartinė Rita » 2009 Kov 16 14:40

malinua rašė:Labai jau idomu pasidare.ar surinkus savo komanda reikia ja kur nors kaip nors iregistruoti, buvusieji BAGIROS komandos seniunai galvoja , kad reiktu vel atgimti.Na mes visi dar ziopliukai, tad mum oi kiek mokytis.paskaiciau apie kiemo varzybeles, kurios tikrai naudingos tiek pradedantiems,tiek senai sportuojantiems vietoj treniruotes.Galbut mums irgi iseitu atlekt i jusu aiksteles pasilakstyt.Beje Reda as zinau dar nuo senu laiku,taciau ilgai nesportavom mes, isirom ,o dabar vel galvojam apie ta agility :D Tai butu malonu,jei kas atsakytu kaip su ta komanda?
Aciu

Čia bus mano subjektyvi nuomonė :)

Treniruotėms, dalyvavimui varžybose to tikrai nereikia. Tačiau, kai reikia spręsti su šiuo sportu susijusius klausimus, organizuoti varžybas - oficialumas reikalingas.
Iš principo būtų įmanoma ir be jo apsieiti, tačiau, jeigu kokiam oficialiam klubui neoficialiųjų siekai bus neparankūs, tada lengvai jie galės pareikšti, kad Jūs niekas ir oficialiąja prasme bus teisūs.
Kai mes svarstėme kokiu būdu geriausia būtu 'legalizuotis', mums padėjo Lietuvos kinologų mėgėjų sąjunga - mes tapome šio klubo agility sekcija. Taigi, vienas variantas - tapti LKD priklausančio klubo sporto sekcija.
Kitas - registruoti savo klubą ir stoti su juo į LKD.

P.S. Jeigu treniruojatės nenorit savo kontaktų ar koordinačiu įmest štai čia: viewtopic.php?f=13&t=12 ? :)
Paskutinį kartą redagavo Rita 2009 Kov 16 15:06. Iš viso redaguota 1 kartą.
LKMS agility sekcija "Iltys"
Rita

Standartinė Redi » 2009 Kov 16 14:43

Ačiū už greitą pagalbą renkantis sporbačius.
www.readyfortrouble.lt
Redi
Moderatorius

Standartinė Rita » 2009 Kov 16 14:53

Redi rašė:Ačiū už greitą pagalbą renkantis sporbačius.

Mes turim va tokius:
http://www.petkit.lt/index.php?cid=6&ca ... &p_id=1661

tik Redi begiojimui jų užtektų kokiai 15 minučių :lol:

Šiaip jie tikrai geri, jei šuo truputį susižeidęs lapcę - uždedi vedant į lauką, bet aktyviam drožimui netiktų.
Rita

Standartinė Redi » 2009 Kov 17 21:26

Mes tokius batus turim :lol:, reikia pamatyti kaip jie skraido nuo kojų nors dabar esam susipjaustę priekinę koją. Pirmą pusdienį aiškinosi kas per sistema ant kojos uždėta, tai paskui tik paleidus nuo pavadžio, aplink mane porą ratų ir aš einu bato ieškoti, o ji tuo metu pasilaksto be jokios kontrolės. Per tuos 15 min. ji ne tik kad nusimauna, bet ir aš surandu batą. :D
www.readyfortrouble.lt
Redi
Moderatorius

Standartinė Rita » 2009 Kov 18 10:17

Redi rašė:Mes tokius batus turim :lol:, reikia pamatyti kaip jie skraido nuo kojų nors dabar esam susipjaustę priekinę koją. Pirmą pusdienį aiškinosi kas per sistema ant kojos uždėta, tai paskui tik paleidus nuo pavadžio, aplink mane porą ratų ir aš einu bato ieškoti, o ji tuo metu pasilaksto be jokios kontrolės. Per tuos 15 min. ji ne tik kad nusimauna, bet ir aš surandu batą. :D

Nu va, neįvertinau mergiotės :D

Beje, jei gerai pamenu, Donui šie batai taip pat ant kojų nesilaikė, o tie, kuriuos Gintarė aukščiau nurodė, laikosi puikiai.

Mūsiškėm tai gerai ir šie laikosi, bet jų ir kojos kitokios, nei pas belgus ar borderius ;)
Rita

Kitas

Grįžti į Viskas susiję su agility ir ne tik :)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių