Noriu užduoti klausimą

Informacija apie agility klubus, treniruotes, laisvalaikį, kitus renginius, įvairius dresavimo būdus
Pasidalinimas patirtimi, įdomios nuorodos ir t.t.

Re: Noriu užduoti klausimą

Standartinė Daiva » 2012 Lap 21 13:30

Goldas rašė:
Daiva rašė:Nemegstu autoparko ant kiemo, nes paskui nei ka su juo daryti :) Esu kantrus ir geriau siek tiek veliau, bet isigyju tai ko noriu :) Pritariu Vaidui :)

Nea, šiaip tai super! Bet aš sau objektyvo už 8 k tikrai negalėsiu leist sau ooooooo dar kaip ilgai, kita vertus, net ir nežinau, ar tikrai man jau toookio reikia. Tuo darbu 1,6 k vertės objektyvas (tiek, kiek realiai kainuoja gera blykstė blykstė) dirba idealiai! :).

Man rodos, gruodžio 1-2 d. susikausim ant kilimo trasoje ale ir dėl geriausio kadro :D:D.
www.abu2.eu
Daiva

Standartinė Goldas » 2012 Lap 21 15:43

Daiva rašė:
Man rodos, gruodžio 1-2 d. susikausim ant kilimo trasoje ale ir dėl geriausio kadro :D:D.

Meti man pirstine :?: :mrgreen: Kaip ir nieko nelieka man, tik ja pakelti :D Nesu dar pazenges fotografas, bet galesim pameginti :) :) :)
Goldas

Standartinė Redi » 2012 Lap 21 16:09

Tai jūs peškitės, o aš ateisiu ir laimėsiu :mrgreen:
www.readyfortrouble.lt
Redi
Moderatorius

Standartinė Goldas » 2012 Lap 21 17:03

Niekas cia nesipesa 8-) Jei tu turesi fotooaparata, tai ir tu busi itrauktas i sias varzybas nori to ar ne :twisted: 8-) :mrgreen:
Goldas

Standartinė Daiva » 2012 Lap 22 09:07

Goldas rašė:
Daiva rašė:Meti man pirstine :?: :mrgreen: Kaip ir nieko nelieka man, tik ja pakelti :D Nesu dar pazenges fotografas, bet galesim pameginti :) :) :)

Nea, nu tai dabar reikia suprast, kad metu ? :). Šiaip kaip ir neplanavau ten su tuo fotoaparatu taškytis labai.. nu bet tai kas belieka dabar?? :D.

Redi rašė:Tai jūs peškitės, o aš ateisiu ir laimėsiu :mrgreen:

Ką laimėsi? Čia bus kažkoks prizas fotografam? :D Nu galėtų būt varžybų "geriausio kadro" prizas :D:D.
www.abu2.eu
Daiva

Standartinė vytas » 2012 Lap 22 10:02

Daiva rašė:Ką laimėsi? Čia bus kažkoks prizas fotografam? :D Nu galėtų būt varžybų "geriausio kadro" prizas :D:D.

O ką,- gera mintis.
manau paparacius tikrai reiktų pagerbti.
O ir anie paskatinti, gal dažniau taiklesnių šūvių ieškos ir tuo pačiu tobulės.
Aš už.
Tik reiktų kažkokių rėmų. Gal:
"2012m. geriausias agility kadras" ar kažką panašaus :D
"Iltys"
vytas

Standartinė Redi » 2012 Lap 22 11:42

Čia taip vadinamasis brainstormingas. Kažkas apie kažką papezėjo, atsirado keli kas damušė, rezultatas kad kažkas gali būti sukurta. Visai nieko idėja, juk būna ir žurnaluose konkursai geriausio kadro, tai ir čia kažką panašaus būtų būtų galima sukurti. Aš už, o vieną ar tris priziukus geriausiems būtų galima suorganizuoti. Siūlom rėmus, sutinku su Vytu, kad būtų apriboti einamieji metai, tema manau, kad agility :mrgreen: Galim paleisti per ilčių forumą arba manau neatsisakytų ir lkd :idea:
www.readyfortrouble.lt
Redi
Moderatorius

Standartinė Daiva » 2012 Lap 22 12:36

:D

Tinka. Dar tikvieną teisyklę reikia įvesti, kad savo darytų nuotraukų nesiūlyt. Visi visom nuotraukom dalinasi, viešina, tai va, randa nuotrauką nominuoja, pasiūlo, nurodo autorių. Nes jei bus galima savo dėt.. bijau kad persistengsiu :D:D:D:D. Nu arba tada ribot kad pvz. 1-2 kadrai ar dar kaip:). Nu dėl vietos tai tinka viskas ir ilčių forumas tinka ir LKD tinka (tik vo, nežinau kaip ten kas turėtų techniškai vykt) :D. Galim išvis DEFLI paleist, ten kartais būna tokia nesamonė, kur reikia burbuliukus sudėt ir prabalsuot (pernai pamenu buvo už kalėdų eglę balsavimas) :D. O čia tai būtų 2012pabaiga :D:D
www.abu2.eu
Daiva

Standartinė Goldas » 2012 Lap 22 13:31

Na kagi, issirutuliojo idomus dalykas :mrgreen: As aisku uz :geek: Teisingai Daiva sako, kad savu nuotrauku nominuoti nereikia. Nuotraukos publikuojamos viesai, tad visi tures galimybe siulyti ju nuomone geriausia kadra. Metu gale balsavimas ir as vaziuoju atsiimti prizo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Goldas

Standartinė Daiva » 2012 Lap 22 15:04

Goldas rašė:Metu gale balsavimas ir as vaziuoju atsiimti prizo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Oi oi, tik nereikia... KOKIO DAR PRIZO. Taigi Redi viską laimės! Kas čia dar kam neaišku :D:D:D:D
www.abu2.eu
Daiva

AnkstesnisKitas

Grįžti į Viskas susiję su agility ir ne tik :)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių