Zonos

Informacija apie agility klubus, treniruotes, laisvalaikį, kitus renginius, įvairius dresavimo būdus
Pasidalinimas patirtimi, įdomios nuorodos ir t.t.

Re: Zonos

Standartinė Redi » 2010 Bir 21 12:02

O aš savo metodiką išradau, daug galvojau, sėdėjau internete, net lentutes su intelekto koeficientais atsispausdinau. Taigi išstudijavęs turimą medžiagą nusprendžiau, kad borderkolis pakankamai protingas šuo ir su tom zonos pats susitvarkys tik reikia laiko tam subręsti :lol: Aš jo turiu ir palauksiu :mrgreen: Kas liečia klikerį tai kaip ir didžiają daugumą ir pačią filosofiją suprantu, bet kaip tai pritaikyti praktikoje dar ne. Nu nesiūlo tie šunys savo variantų nors tu ką :evil: Kažkurioj vietoj būsių matyt praleidęs, o esmė ta, kad ta vieta kažkur pradžioj buvo :roll:
www.readyfortrouble.lt
Redi
Moderatorius

Standartinė Rita » 2010 Bir 28 11:34

Chi chi, va kaip Gintarė savo žveris zonų moko :mrgreen:

Paveikslėlis
Paveikslėlis
LKMS agility sekcija "Iltys"
Rita

Standartinė Angie » 2010 Bir 29 07:32

Geras :lol: O kažin kokią funkciją atlieka tas katinas zonų mokymo procese? :lol:
Angie

Standartinė Redi » 2010 Bir 29 09:38

prižiūrėtojo, juk Gintarei sunku vienai ir užvesti ir nuvesti ir prižiūrėti ir dar žaislą numesti, o po to iš namų kitą atsinešti (žinant Doną ir jo nesveiką potraukį ir požiūrį į žaislus).
www.readyfortrouble.lt
Redi
Moderatorius

Standartinė Ginta » 2010 Bir 30 09:11

Acha, katinas tvarką prižiūri, kad Donas stovėtų, kol nepaleidžiamas :D Jei rimtai, aš tų nuotraukų nerežisavau, čia jie savarankiškai, o man labai juokinga pasirodė, tai nufotografavau.
Ginta

Standartinė Redi » 2010 Bir 30 13:17

Tai gal tas katinas zonos niuansus geriau nei Donas supranta? Vakar mes per treniruotes durnių voliojom. Tai keitėmės šunimis, visi lakstėm A0 trasą ir su Rubiu su Argu ir Ile. Redi su Fanta ant kitų šeimininkų nepasirašė. Kai buvau pasislėpęs tai lakstė aplink aikštelę manęs ieškojo, o jau kai pasirodžiau tai 1 kliūtį peršoka ir pas mane. Vaida labai džiaugėsi kai pamatę kaip Ile gražiai bėga, o Argas toks pasirodo yra iš natūros, nereikia nei Vytauto jis vis tiek nublūdęs. Daugiausia užbėgimų atlaikė Rubis su visais ir ne po vieną kartą, bi tik bėgti :mrgreen:
www.readyfortrouble.lt
Redi
Moderatorius

Standartinė Rita » 2010 Bir 30 13:44

Mes vakar Karolio Marijampolėj statytą pirmą A2 trasą bėgiojom - įvairiais variantais žiūrėjom, kaip šunį iš maišo į ratą nusiųst. Per atstumą (likus kitoj buomo pusėj) iš pirmo karto tik Donui dašilo, Kola apsimetė, kad nieko nesupranta ir kai pasakiau, kad eik, surask ratą, tai nuėjo ir susirado savo žaislą :lol: Kiti tai per atstumą iškart nesiuntė - užbėginėjo :mrgreen: Ale kai spėji užbėgt, ten ir problemos jokios nėr. O kai nespėji... :mrgreen:

Beje, dėl zonų. Kai pakėliau lentukę (galas gal ~30cm nuo žemės), tai pasirodė, kad geriausia kai už jos dedu maišą - tada galiu stovėt, tik komandą duot užtenka ir Diva skuta lentele į jį, o aš galiu sau zoną žiūrėt ir klikint. Kitaip tai, kad skustų turiu kartu bėgt, o kartu bėgant ne visada pasiseka gerai zoną sužiūrėt ir paklikint. Na, žiūrėsiu kas čia gausis :mrgreen:
Rita

Standartinė Redi » 2010 Bir 30 14:43

Pamatyti zoną tikrai yra problema ir ne tik mums. Daug kur internete rašo, kad zoną pamatyti reikia atmušti akį. Man ta akis sunkiai mušosi tai Redžiukas pradėjo bėgti lėčiau, kad pamatyčiau :mrgreen: (bent jau aš taip tikiuosi) Bandžiau ir aš su maišu, gavosi kad tikslas yra maišas o ne zona, ir nesuprato, ko čia aš klikinu, o ko neklikinu, biski geresnis variantas su barjieru gavosi, o rezultatas vis tiek tas pats :cry:
www.readyfortrouble.lt
Redi
Moderatorius

Standartinė Rita » 2010 Rgp 16 12:44

Pas mus naujienos tokios - kadangi tiek Diva, tiek Deike aukščiau keliant lentutę buvo pradėjusios ja bėgdamos į mus žiūrėt, ko pasekoj ir greitis krenta ir belekas gaunas, tai jau kurį laiką mokyt einam dviese - vienas bėga, kitas už lentutės su bliūduku sėdi :mrgreen: Kol kas laaabai gerai veikia, Deike dabar tai net kliko neišgirdus iškart apsisuka ir bėga atgal ant lentutės, bo žino, kad negaus nieko. Diva tai vis pasitikrina, ar tikrai :lol: Beje, įpratinus taip bėgt, dabar jei kartais ir viena nueinu, Diva jau užtikrintai į priekį bėga ir į mane nežiopso. Šiaip tai labai įdomu ir labai tikiuosi, kad viskas pavyks. Šiuo metu aukštis berods 70cm. Nufilmuot ar nufotkint mes kaip visada - neprisiruošiam :oops:
Rita

Standartinė Redi » 2010 Rgp 16 15:53

Rita rašė: Nufilmuot ar nufotkint mes kaip visada - neprisiruošiam :oops:
Gėda :evil:
www.readyfortrouble.lt
Redi
Moderatorius

AnkstesnisKitas

Grįžti į Viskas susiję su agility ir ne tik :)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių