Zonos

Informacija apie agility klubus, treniruotes, laisvalaikį, kitus renginius, įvairius dresavimo būdus
Pasidalinimas patirtimi, įdomios nuorodos ir t.t.

Re: Zonos

Standartinė Redi » 2010 Vas 17 14:32

www.readyfortrouble.lt
Redi
Moderatorius

Standartinė Redi » 2010 Vas 25 14:07

Gintare, kaip sekasi su knyga ir šuoliais? Jei nori pamatyti kaip tai atrodo žiūrėk Svetos blogą, ji ten detaliai pasakoja ir rodo video. Kadangi bent jau man su estų kalba problemos tai seku filmuotą medžiagą :mrgreen:
www.readyfortrouble.lt
Redi
Moderatorius

Standartinė Ginta » 2010 Vas 25 14:51

Dar neperskaičiau, dabar esu toje vietoje, kur šunį matuoti reikia. Matuosiu :o Iš to ką perskaičiau, knyga man labai "amerikoniška" atrodo: iš paprasto dalyko padarytas mokslas. Na, jie labai viską sureikšminti moka. Praėjusią treniruotę buvau penkis barjerus iš eilės sustačiusi. Atstumą iš akies stačiau, Donas šiuoliavo visai neblogai. Kol kas aš dar nepagavau, nei kam tą žingsnį reguliuoti reikia, nei kaip. Skaitysiu toliau. O kaip tau su Redžiuku sekasi? Ar šokinėjat?
Ginta

Standartinė Redi » 2010 Vas 25 16:57

Kaip aš suprantu tai ji yra prancūzų kilmės amerikietė, ir viskas yra gerokai pailginta, mes lietuviai turbūt visą tą ką ji rašo į 10 lapų sutalpintume :lol: išmatuok Dono ilgį ir pažiūrėk į lentelę, kur yra skirta 1:1 ir 1:50 nes dviem tipam viena lentelė skirta kvadratiniams ir ilgesniems šunims. Man iškart tiko nurodytos klaidos, kad kur reikia daryti vieną žingsnį Redžiukas vienu šuoliu įveikia, tik ant paskutinių kliūčių nebeįsipaišo ir šiaip problemos su dviguba kliūtimi. Vasarą atrodo nebuvo problemų, o dabar atrodo dėl to kad slidoka niekaip neišeina, matosi, kad stengiasi išsitempia kiek gali, bet vistiek kliudo. Kitas reikalas, kad truputį atsipenėjo brangioji mano. Royalcanin energy padarė savo darbą :D sveta sakė, kad tokį maistą savo šuniui duoda dvi savaites prieš varžybas, jei ilgiau tada pasijunta ant šonkauliukų. Gerai, kad žinau kur Redžiuko šonkauliukai buvo tai dar randu :lol: Knygos esmė, kad šuo atsirenka natūraliai kaip šokti per kliūtį, o ne taip kaip mes mokinam, plius taisyti klaidas, kurios atsiranda išmokinus šokinėti. Man niekaip neišeina iš galvos bordekolis lygtais iš latvijos (Kaune varžybose buvo) kuris šoka iš labai toli ir toks jausmas, kad tik prašokęs kartelę krenta statmenai, kai kada už kartelės kai kada ant. Kaip visada aš kategoriškai į visas naujoves nežiūriu nei teigiama nei neigiama prasme. Nesakau, kad tas ar tas yra vienintelis kelias į šviesų rytojų, bet pamėginti galima ir šuo į naujoves su entuziazmu žiūri, gaila buvo žiūrėti kai su buomu šunį buvau užknisęs, todėl dabar į viską žiūriu paprasčiau.
www.readyfortrouble.lt
Redi
Moderatorius

Standartinė Ginta » 2010 Vas 26 09:28

Jau priskaičiau iki konkrečių treniruočių :) Vistik man ta knyga atrodo visai pradedantiems. Nors, žinoma, pasimokyti visada galima. Man irgi įdomu pabandyti visokias naujoves, tai reikės pasidaryti tą koridorių tiksliai pagal žingsnį, kai visą knygą įveiksiu ir suprasiu, kas ten ir kodėl.
Ginta

Standartinė Redi » 2010 Vas 26 13:44

Gali būti, kad šuo turi subręsti zonoms :D Vakar dariau piramidę, per kokius 20-25 kartus zonos nepadarė 2 kartus ir tai nežinau ar nepadarė ar nepamačiau :lol: Įdomiausia tai, kad piramidę įveikinėjo ne kaip mokiau bėgančiomis zonomis, o sugalvojo kad galima tai padaryti 4 šuoliais. Pirmas šuolis ant zonos, antras ties viršūne, trečias šuolis per viršūnę (vasarą bandžiau mokinti su žingsnio reguliatoriumi tai nepavyko), ketvirtas ant zonos ties viduriu. Išbandžiau visus variantus ir priekyje bėgau ir šalia ir į priekį leidau. Šis metodas yra sugalvotas lygtais Susan Salo, taip, kad reiks Redžiuko kambariuke paieškoti, gal kokią knygą turi :mrgreen: O šiaip tai galvoju, kad viskas kas mūsų nenužudo tai tik sustiprina :lol: Taip, kad ir toliau bandysiu visokius metodus ir Redžiukui nedrausiu taip bėgioti. Vistiek kaip sakoma pirmas šuo- sugadintas šuo ;)
www.readyfortrouble.lt
Redi
Moderatorius

Standartinė Rita » 2010 Kov 02 16:49

Redi rašė:Įdomiausia tai, kad piramidę įveikinėjo ne kaip mokiau bėgančiomis zonomis, o sugalvojo kad galima tai padaryti 4 šuoliais.

Aš po šiai dienai nesuprantu, kas ką vadina šuoliais, o ką bėgimu. Kiek matau, tai visi šunys trasoj varo šuoliais. Ne šokinėja, tai visai kas kita, o bėga šuoliais. Jei tą tokį bėgimą vadint tiesiog bėgimu - ok. Tai ir tos bėgančios zonos yra lygiai tokios pat - šuo kliūtį įveikia ta pačia bėgimo maniera, kaip ir visą trasą, tiesiog žino, kaip ta kliūtis įveikiama nuo pradžių iki galo. Trkman kiek mačiau filmukų, jos borderiai zonines kliūtis taip pat superiniais šuoliais varo, o ne kokia ristele ar pan.

Redi rašė:Taip, kad ir toliau bandysiu visokius metodus ir Redžiukui nedrausiu taip bėgioti.

Man tai įdomu visokius naujus fintus išbandyt, ypač tose vietose, kuriose kažkas netenkina/netenkino. Kartais blogiau gaunasi (ale visada gali grįžti prie ankstesnio varianto), kartais geriau, netgi ženkliai geriau ir tas procesas mokymų-bandymų tiek man tiek Kolai laaabai patinka :mrgreen:
LKMS agility sekcija "Iltys"
Rita

Standartinė Redi » 2010 Kov 03 15:55

Valiooo... Pagaliau pas mus aikštelė išdžiūvo ir Redi parodė tikrąjį savo snukį :lol: Kadangi neslidu ir zonos liesti nebereikia, galima saugiai nušokti vos ne nuo piramidės viršūnės. Kliūtis galima peršokti iš 2 m atstumo jei nedatrauki, kad per ją peršokti tai galima ne tik, kad ją kliudyti, bet ir švelniai atsispirti nuo jos ir į slalomą per greitį nebepataiko tik į pirmą skylę jei pakliūva paskui nebeįsipaišo, o kad nevargti su pirma skyle galima ir į vidurį lįsti. Jau vienu momentu buvau išsigandęs, kad Redi viską moka ir jau antro šuns reikia ieškotis :D Ką gi teks linksmintis su tuo pačiu :mrgreen:
www.readyfortrouble.lt
Redi
Moderatorius

Standartinė vytas » 2010 Kov 03 16:08

Redi rašė:Valiooo... Pagaliau pas mus aikštelė išdžiūvo ir Redi parodė tikrąjį savo snukį :lol: Kadangi neslidu ir zonos liesti nebereikia, galima saugiai nušokti vos ne nuo piramidės viršūnės. Kliūtis galima peršokti iš 2 m atstumo jei nedatrauki, kad per ją peršokti tai galima ne tik, kad ją kliudyti, bet ir švelniai atsispirti nuo jos ir į slalomą per greitį nebepataiko tik į pirmą skylę jei pakliūva paskui nebeįsipaišo, o kad nevargti su pirma skyle galima ir į vidurį lįsti. Jau vienu momentu buvau išsigandęs, kad Redi viską moka ir jau antro šuns reikia ieškotis :D Ką gi teks linksmintis su tuo pačiu :mrgreen:

AA klubui priklauso ne tik žmonės, bet ir agility pabandę ir pamėgę šunys (na kalių neišskirsim).
Taigi jeigu nebeslidu, tai kaip turi elgtis AA "po ilgo žiemos susilaikymo" :lol:
"Iltys"
vytas

Standartinė Redi » 2010 Kov 03 16:22

Prognozuoti buvo galima, bet aš tikėjausi... :(
www.readyfortrouble.lt
Redi
Moderatorius

AnkstesnisKitas

Grįžti į Viskas susiję su agility ir ne tik :)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių