Pitch&Go

Informacija apie agility klubus, treniruotes, laisvalaikį, kitus renginius, įvairius dresavimo būdus
Pasidalinimas patirtimi, įdomios nuorodos ir t.t.

Re: Pitch&Go

Standartinė jurflora » 2011 Bal 12 21:19

Ne pasidaviau o garbingai pralaimejau :) Tikiuosi :D
Bet dabar pamislijau, gi reikejo pasistengti, gi tikrai uz siaulius vaziavau, ot ziopla...:D
jurflora

Standartinė gieddriukas1 » 2011 Bal 12 21:56

jurflora rašė:Ne pasidaviau o garbingai pralaimejau :) Tikiuosi :D
Bet dabar pamislijau, gi reikejo pasistengti, gi tikrai uz siaulius vaziavau, ot ziopla...:D

nu va o ka as tau sakiau, o dar is vis nenorejai pakartoti, gausi nuo Siaulieciu :mrgreen:
gieddriukas1

Standartinė Redi » 2011 Bal 13 06:26

gieddriukas1 rašė:
Su Jurga man teko dar karta permesti, nes surinkome vienoda skaičių, bet ji nusprende mums pasiduoti :twisted: tad ji liko ketvirta :mrgreen:

Darosi truputį aiškiau, na už tą jos sprendimą pasiduoti jos laukia visuotinis šiauliuočių pasmerkimas ir politvalandėlė :mrgreen: Fizinių pratimų sarašėlį ji jau gavo, minčių praplovimas dar tik laukia :evil:
www.readyfortrouble.lt
Redi
Moderatorius

Standartinė jurflora » 2011 Bal 14 09:23

Esu kalta, nuoširdžiai gailiuosi ir žadu pasitaisyti :)
jurflora

Standartinė Redi » 2011 Bal 14 10:13

jurflora rašė:Esu kalta, nuoširdžiai gailiuosi ir žadu pasitaisyti :)

Nėra dar beviltiška, užteko pusvalandžio "politvaladėlės"
www.readyfortrouble.lt
Redi
Moderatorius

Standartinė Daiva » 2011 Bal 15 14:33

Kas gi čia informacijos pasigedo? :) Va. prašome:

Nuotraukytės čia - šį kartą norėjau parodyti, kaip dirba šunys, ir kaip jie stengiasi http://www.facebook.com/home.php#!/albu ... id=2115366.

Na, trumpą reportažiuką parodė LTV "Labas rytas". Archyvas va čia - http://www.lrt.lt/archyvas/ ieškokite , 2011-04-12 laidos, reportažiuko pradžia apie 06:20. Na, tai pat kiek trumpai ir mūsų http://www.abu2.eu/Pitchgo2011.php ir iltinių (oi geras jiems prigijus "prozviščius" :D.) http://www.iltys.lt/laisvalaikis/agility_20110410.php puslapiukuose.

Laukiam dabar kitų varžybų :).
www.abu2.eu
Daiva

Standartinė Redi » 2011 Bal 15 16:45

viskas gražu ir šunys gražūs ir nuotraukos gražios tik va negaliu atsilaikyti nepasakęs, kad šioje kompanijoje pats gražiausias borderkolis Turbo. Turi kažko tie borderiai, kad net nuotraukas žiūrėdamas slystu nuo kėdės :roll: Beje čia ne mano kiškis, bet pastebėjau, kad vizla ir terjieriukas su pagaliuku laksto dar ir pasmailintu. Būčiau daug maž ramesnis, bet kad ten lakstytų koks nors kieminis šuo, o čia pačios vet.gydytojos. Vien per savo neilgą šunininko karjierą žinau vokiečių aviganį kuris ant greičio įsirėžė į įsmigusį pagalį ir dėl gerklės sužalojimų mirė. Šviežesnis pavyzdys būtų Vaidos Ile, paklauskit kai susitiksit kiek vargo kol išgydė. Daugiau pagalių nemėto, o aš padovanojau nuo vaikiško vežimuko padangikę :lol: Taip kad siūlymas nevaryti dievo į medį ir toliau nuo nelaimės. Čia tiems kas man dabar pasakys, kad kitko neneša. Kol šuo mažas šuniui tinka visi daiktai, o vėliau žaidžia su tais kurie patinka šeimininkui (S.Zolotnikova) ;)
www.readyfortrouble.lt
Redi
Moderatorius

Standartinė BAira » 2011 Bal 15 19:24

Redi rašė:pastebėjau, kad vizla ir terjieriukas su pagaliuku laksto dar ir pasmailintu. Būčiau daug maž ramesnis, bet kad ten lakstytų koks nors kieminis šuo, o čia pačios vet.gydytojos. Vien per savo neilgą šunininko karjierą žinau vokiečių aviganį kuris ant greičio įsirėžė į įsmigusį pagalį ir dėl gerklės sužalojimų mirė. Šviežesnis pavyzdys būtų Vaidos Ile, paklauskit kai susitiksit kiek vargo kol išgydė. Daugiau pagalių nemėto, o aš padovanojau nuo vaikiško vežimuko padangikę :lol: Taip kad siūlymas nevaryti dievo į medį ir toliau nuo nelaimės. Čia tiems kas man dabar pasakys, kad kitko neneša. Kol šuo mažas šuniui tinka visi daiktai, o vėliau žaidžia su tais kurie patinka šeimininkui (S.Zolotnikova) ;)

Itariu, kad cia ir mano kiemterjeriukas turimas omeny - ta pasileidus merga kaip cigarate isikandus pagali nesiojo . Del saugumo pastebejimas geras, bet kadangi ji ten judejo vezlio zingsniu, tai kaip ir nebaisu buvo. Siaip neleisciau sitaip nesiot :)
BAira

Standartinė Daiva » 2011 Bal 15 21:32

Mano terjeriukas nešiojo pagaliuką, kuris vos 12 cm ilgio ir labai bukais galais :D. Specialiai tokį pasiruošėm :). Beje, labai taikliai pasakyta, kad paaugę šunys žaidžia su tais žaislais, kurie patinka šeimininkui ;). Ir dėl saugumo viskas labai taiklu ;). Ačiū už pastebėjimus ;).
www.abu2.eu
Daiva

Standartinė Daiva » 2011 Bal 15 21:34

Ai, dar, borderiukai buvo du - pirmasis nuotraukose Mukas :). Irgi - juoda balta, irgi gražuoliukas, nenuneigsi :D.
www.abu2.eu
Daiva

AnkstesnisKitas

Grįžti į Viskas susiję su agility ir ne tik :)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių